Eco pracownia powstała z pasji do projektowania i z miłości do natury.

Jesteśmy architektami krajobrazu, absolwentami Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie zawodowe pracując w kraju i za granicą.

Posiadamy uprawnienia Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni NOT SITO Warszawa. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. 

W projektach łączymy estetykę z funkcjonalnością oraz nowoczesność z poszanowaniem tradycji miejsca. Nasze projekty cechuje czytelna kompozycja podkreślająca naturalne formy zieleni. Projektowane przez nas krajobrazy są harmonijnie wkomponowane w otoczenie i dostosowane do istniejących warunków siedliskowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby jak najlepiej dopasować projekt do potrzeb i wymagań inwestora i uwarunkowań danego miejsca. Dodatkowo projektujemy przestrzeń jak najbardziej funkcjonalną dzięki czemu późniejsza pielęgnacja jest łatwa i przyjemna, oszczędza czas i pieniądze.

Przy realizacji terenów zielonych współpracujemy ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi. Na życzenie klienta koordynujemy i nadzorujemy realizację od początku do posadzenia ostatniej rośliny.
 
Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Zapraszamy do współpracy
eco pracownia